Milan Peroutka, Ondřej Ruml, Jana Stryková, Linda Finková, Jana Doleželová, Aleš Háma - 45
Zdroj: Café 80’s
Nemůže mít všechno!

PŘIZNÁNÍ: Milan Peroutka prozradil, čeho nejvíc lituje ve Tváři! Čas už nevrátí...

Ve středu 24. května slavily svátek všechny Jany. V českém showbyznysu je žen s tímto krásným jménem poměrně dost, a tak se jich v klubu sešlo hned několik. Na drink ale zavítal třeba i dívčí idol Milan Peroutka (27).

24 fotek
Děvčata vyrazila do pražského klubu Cafe 80's, kde nabízejí skvělé drinky, atmosféru osmdesátek a hudbu na přání. „Já mám ráda Mochito, ale s chutí ochutnávám i jiné drinky. V poslední době zejména nealkoholické, vzhledem k mému stavu. Beru antibiotika, takže momentálně piju něco, co mě osvěží, nakopne a neobsahuje alkohol,“ svěřila se krásná Jana Stryková, kterou doprovodil její přítel.

Ten večer se v klubu Cafe 80's bavily i další známé tváře. Zapařit přišel zpěvák a idol ženských srdcí Ondřej Ruml. „Retro mě hodně baví, líbí se mi stará auta, elektronika, zkrátka veškerý retro design mám rád. Co se týče hudby, zaujala mne ABBA a taky George Michael,“ prozradil Ondra, který v klubu většinou popíjí oblíbenou Piňa Coladu a Bloody Marry.

Přenést se do osmdesátých let přišla také herečka a zpěvačka Linda Finková, nadšená převážně z klubové hudby. „Mám ráda jakoukoliv muziku z té doby, pustím si ji a je mi srandovně fajn. Slyším písničky z té doby a už mi cukají koutky. Vždyť to bylo v nejkrásnější době mého života. Člověk si ještě myslel, že může lehce změnit svět a taky, že se z něj všichni podělají. Dále se mi vybaví moje bezstarostnost, vždyť jsem byla v pubertě, a taky mě zaplaví vztek na komunisty, protože jsem nesměla cestovat.“ Finková v té době začala fušovat do showbyznysu, takže podle jejích slov to byl fakt „vodvaz“. Zpěvák a milovník piva a whisky Richard Tesařík zavzpomínal na tuto dobu velmi stručně a věcně: „Byl jsem o pětatřicet let mladší a hráli jsme reggae.“

Autor: niž

Diskuze