Simona Lewandowská a Zdeněk Piškula - 1
Zdroj: Profimedia / instagram
Darovanému koni na zuby nehleď?

TO JE HRŮZA: Simona Lewandowská se pochlubila, co dostala od kamarádky! Tohle byste nechtěli

Mladou herečku, Simonu Lewandowskou, můžeme vídat v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 v roli Emy Rytířové, která spadla do anorexie a rodiče to teď s ní nemají vůbec lehké. Blíží se Vánoce, jak a kde je Simona tráví a jaké dárky dostává?

6 fotek
Půvabnou Simonu Lewandowskou (18) známe již přes rok ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, kde ztvárňuje dívku Emu, která trpí anorexií. Jak ale vypadá Simony soukromí a kde tráví Vánoce?

Jak nám Simona přiznala, ne vždy dostane dárky, které by si zrovna přála. „Dostala jsem jednou od spolužačky otřesný bombarďáky a k tomu takovou hroznou gumovou podprsenku, prozradila herečka jaký vtipný dárek v minulosti dostala. Také si z ní kamarádi z konzervatoře dělají srandu, že když se usmívá, vypadá jako vetřelec a na úkor toho dostala formičky na led a na pečení ve tvaru vetřelce.

Nadějná herečka má raději léto, na zimu toho moc neplánuje, bude spíše zavřená doma, protože letos maturuje a chce se začít učit. „Máme chatu v Krušných horách, takže tam asi pojedeme. Plánuju se ale učit na maturitu. Teď si to alespoň řikám, tak uvidíme, jak to bude," svěřila se Simona s tím, že zatím čte jen potřebné knížky a učit se ještě nazačala. Tak držíme palce, ať to vyjde!

Autor: misp

Diskuze