Iva z výměny
Zdroj: TV Nova
Nával zpráv

Přiznání Ivy (17) z Výměny manželek: Po odvysílání ji muži bombardují zprávami! Co chtějí?

Mladičká Iva šokovala spolu se svým mužem Marianem (45) Česko. Minulý týden ve Výměně manželek ukázali velmi netradiční rodinné soužití. A co se začalo u dít po odvysílání dílu?

9 fotek
Iva neměla jednoduché dětství. Už ve dvanácti letech zkusila alkohol i drogy a tři roky také strávila v dětském domově. Chytla se tehdy prý špatné party. Prošla si tak v životě peklem, ze kterého ji vytáhl až právě Marian. Ten pro TV Nova přiznal, že ji potkal již jako pětiletou holčičku. „Tenkrát jsem si jí ale nevšímal. To mě vůbec nenapadlo, že to jednou bude moje žena,“ řekl v rozhovoru pro TV Nova Marian. Mnozí se do něj obouvali, že je pedofil. A i Iva se dočkala drsné kritiky od lidí, a to především kvůli drsné výchově malé dcerky. 

Po odvysílání Výměny manželek prožívá Iva i Marian perné chvíle. Iva dokonce přiznala, že kromě nepříjemných útoků lidí, kterým musela spolu s manželem čelit, však dostala i nějaké nabídky na rande. Mnohým mužům se zkrátka zalíbila! Jenže jí to příliš nelichotí.

„Dostala jsem nějaké nabídky na rande, víc se k tomu nechci ale vyjadřovat. Je mi to nepříjemné,“ svěřila se Iva redakci eXtra.cz. „Jsem šťastně vdaná a Mariana miluji. Proto jsem zrušila zprávy a žádosti o přátelství a vše ignoruji,“ doplnila věrná Iva.

Sedmnáctiletá Iva z Výměny je prý na děti moc mladá. Kdy je na to tedy žena připravená?
Sáhněte si do svědomí: Je Iva z Výměny opravdu taková špindíra, nebo byste NEOBSTÁLA ANI VY?

Autor: niž

Diskuze