Dagmar Patrasová - 1
Zdroj: Profimedia
Drsná doba

Přiznání Dády Patrasové: Žaloba a utrpení!

Zpěvačka a herečka Dáda Patrasová (62) má za svoji kariéru už nespočet pracovních zkušeností. Málokoho by ale napadlo, že ale právě jedna z největších životních rolí přinese i takové trable.

5 fotek
Kromě Arabely a role ve filmu Vrchní, prchni! je oblíbená herečka Dagmar Patrasová proslulá především ještě jednou postavou. A tou je vědkyně z dnes již legendárního seriálu Návštěvníci. Právě kvůli němu se ale tenkrát potýkala s nepříjemným problémem.

Zatímco jiné herečky jsou v maskérně jako v ráji, Dáda zažila takřka muka. Udělat jí falešnou pleš nebyla zdaleka takové legrace, jak by se mohlo zdát. „Rozpustí se mýdlo, vlasy se obtočí kolem hlavy. Pak se ty vlasy tou mýdlovou vodou zafixují, nasadí se pleš a zatře se to latexem. Trvá to asi tři a půl hodiny. Když máte pět natáčecích dnů, je to docela utrpení!“ přiznala pro Revue.idnes představitelka vědkyně Emilie Fernandez.

Kromě toho se ale celý seriál kdysi potýkal ještě s jedním velkým problémem. Podle slov Dády podala nejmenovaná žena žalobu na veřejnoprávní televizi. A to kvůli svému manželovi! „Emilie Fernadez byla vědkyně, která byla neustále ve sporech se svým nadřízeným Josefem Bláhou, který se nejdřív jmenoval akademik Filip a potom se musel přejmenovat na akademika Richarda. Paní, která tenkrát podala žalobu, byla manželka akademika Filipa a ten byl Josefu Bláhovi podobný,“ vysvětlila herečka nečekaný, ale dnes již lehce úsměvný problém s natáčením.

Autor: bin

Diskuze