Andrea Růžičková
Zdroj: Prifimedia/ TV Nova
To se zlepší

PŘIZNÁNÍ Andrey Růžičkové: Proč by se teď nemohla vrátit do Ordinace? Má problémy s hlavou!

Hvězda Ordinace Andrea Růžičková (33) je momentálně na mateřské dovolené, a tak ji diváci v seriálu nevídají. Teď si ale posteskla, že by ráda natáčela, jenže kvůli jednomu zásadnímu problému by to vážně nešlo.

8 fotek
Krásná Andrea Růžičková byla pravidelně na televizních obrazovkách TV Nova díky své roli doktorky Mariky Lukáčové. Mateřské povinnosti však hodlala plnit zodpovědně, a tak si v seriálu dala pauzu, aby se mohla starat o syna Tobiáška, který se narodil letos v srpnu. Ordinace jí sice chybí, ale přiznala, že teď by natáčet nemohla.

„Jako trošku mi ta mrška chybí, ne že ne... Ale upřímně, laktace je silná čarodějka! Mariku by paměť a kapacita slovní zásoby její představitelky úplně zničila,“ přiznala Andrea problémy s pamětí u fotky ze seriálové Ordinace. Potvrdila tak to, co potkává mnohé ženy na mateřské.

Paměť herečce sice aktuálně neslouží tak, jak by si představovala, ovšem za ten pocit to stojí. Mateřský si užívá plnými doušky a je vidět, že je opravdu šťastná. Bodejť by ne, velkou oporou jí je manžel Mikoláš Růžička, který je Tobiáškovi správným tatínkem a tráví s rodinou veškerý volný čas... Jestli se jednou Marika do Ordinace vrátí, je nezodpovězená otázka, jisté je, že paměť a slovní zásoba se časem s rostoucím potomkem vrátí určitě.

Autor: bin

Diskuze