Monika Timková - 1
Zdroj: Profimedia
Nahá i oblečená

Přítelkyně seriálového Matěje se rozhodně nestydí! Ukázala víc, než by se mu mohlo líbit. Co na to říkáte?

Jakub Štáfek (26) je jako seriálový Matěj momentálně singl, ale v soukromém životě má krásnou přítelkyni Moniku Timkovou (26). Ta se nebála pělně odhalit!

12 fotek
Seriálový Matěj Jordán by mohl svému představiteli v současné době opravdu jen tiše závidět! V Ulici sice několik dlouhých let chodil s Bětkou, jenže jak už to tak bývá, ta si našla u nich v práci jiného a po praksnutí nevěry Matěje opustila. Ten se rozhodl začít nový život, opustil firmu a rozjíždí nový byznys s Mikim. Bude zajímavé proto sledovat, jestli nový začátek přinese i novou lásku. Co myslíte?

Jakub Štáfek rozhodně ale podobná životní dilema a strasti řešit nemusí. Doma má krásnou Moniku, která je nejen příležitostnou modelkou, ale též studovanou herečkou. Diváci TV Nova ji tak mohou znát například z Ordinace v růžové zahradě 2 nebo z filmu Zdeňka Trošky Kaměňák 4. Nyní ale Monika zaujala něčím úplně jiným než vlastní kariérou či známým přítelem z branže.

Krásná brunetka se totiž ukázala na akci v černém, ale naprosto průhledném topu, který opravdu víc odhaloval, než zakrýval. Prostoru fantazii tak Monika příliš nenechala, ale pod topem měla černou slušivou podprsenku, která zakrývala vše, čím by herecká kráska mohla veřejnost pohoršit. Každý, kdo ji v tomto modelu viděl, musel uznale pokývat a přiznat, že má herečka postavičku jako lusk a Jakubovi by mohl kdejaký vrstevník sakra závidět, jakou že to má doma kočku!

Autor: bin

Diskuze