Zdrcený Jim Carrey na pohřbu své expřítelkyně - 6
Zdroj: Profimedia
Holka nešťastná...

DRSNÉ SBOHEM: Ex přítelkyně Jima Carreyho mu před sebevraždou napsala dopis! Z toho mrazí...

Slavný herec Jim Carrey nakazil svou přítelkyni Cathrionu White pohlavní chorobou a poté ji opustil. Propadla depresím a zabila se. Nyní se objevil dopis, ve kterém popisuje své trápení.

10 fotek
Je tomu rok, co Cathriona White, přítelkyně slavného komika Jima Carreyho, spáchala sebevraždu. Učinila tak krátce po tom, co se s ní rozešel. V září minulého roku byla nalezena ve svém domě mrtvá po předávkování léky. Nyní byl během soudního procesu uveřejněn dopis odhalující děsivé tajemství.

V soudním procesu žaluje maskérčin bývalý přítel Mark Burton herce za to, že dal své přítelkyni nelegálně získané drogy, kvůli kterým je mrtvá, a později odstranil důkazy.

V dopisu se Cathrioninin obává pohlavních chorob a také se děsí, že už si nikdy nenajde partnera. Svěřuje se, jak se cítí nechutná, a když se jde osprchovat, tak je jí ze sebe samotné špatně. Vždy už bude jen poškozeným zbožím. Poslední věta dopisu děsí. ,,Byla jsem ponížena, degradována, odložena, nazvána děvkou a náš vztah byl znevážen.“ Dopis byl plný bolesti a vypovídal o maskérčině špatném psychickém stavu.

Jim Carrey a jeho právníci zatím popírají tvrzení, že svou přítelkyni nakazil pohlavní chorobou. Více se snad dozvíme v následujících dnech.

Autor: Beat

Diskuze