Týnuš Třešničková a Viktor Hajíček
Zdroj: TV Nova/ Instagram
A co vlasy?

Přítel youtuberky Týnuš Třešničkové promluvil: Pravda o popáleném obličeji!

Youtuberka Týnuš Třešničková (23), která v září při kuchařské show v Turecku utrpěla ošklivé popáleniny, je stále v turecké nemocnici. Před pár dny ukázala detailní záběry svých popálených rukou. Někteří dokonce spekulují, že má na snímku paruku, protože jí oheň spálil vlasy. Týnin přítel řekl, jak to je.

8 fotek
Několik měsíců strávila youtuberka Týnuš Třešničková v istanbulské nemocnici, kde se zotavuje z popálenin, které utrpěla během ohnivé show v restauraci světoznámého tureckého kuchaře. Týnuš je v nemocnici déle, než všichni předpokládali. Tak dlouhé odloučení od rodiny a přátel pro ni jistě není jednoduché. „Přestože bolest je někdy opravdu nepříjemná, psychicky je to ještě náročnější. Léčba vyžaduje velkou trpělivost. Podle doktorů se ale vše hojí tak, jak má, a jsou s dosavadními výsledky spokojeni,“ napsala youtuberka před Vánoci na Instagram.

Před pár dny sebrala všechnu odvahu a na Instagramu zveřejnila snímek, na němž jsou vidět její ošklivé popáleniny rukou. Vypadají hůř, než kdokoliv čekal. Někteří lidé začali spekulovat, proč ještě youtuberka neukázala obličej. Některé názory jsou takové, že ho má popálený a stydí se ho ukázat. Další jsou zase přesvědčeni, že jí oheň spálil vlasy a má na fotografii paruku.

Přítel úspěšné youtuberky Viktor Hajíček (33) se nyní k celé věci vyjádřil. „Vlasy má svoje. Ještě nebyla u kadeřníka. Samozřejmě ta událost postihla i hlavu. Není pravda, že by Týnuš měla paruku,“ řekl v rozhovoru pro Extra.cz.

Dále uvedl na pravou míru i otázky ohledně Týnina obličeje. „Ano, část obličeje je popálená. Proč ještě neukázala tvář? Prostě se na to necítí,“ odpověděl na dotaz zvědavých fanoušků.

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Jak řešíme, když je naše holka nemocná?
Chemikálie v domácnosti: skryté nebezpečí

Autor: mk

Diskuze