Porota v Tvojí tváři
Zdroj: TV Nova
Na kom si smlsne?

PŘÍSNÝ POROTCE: Kdo zasedne do čtvrtého křesla v nedělní Tváři? Víme, kdo porotu doplní!

Již tuto neděli se můžete těšit na jedenáctý díl show Tvoje tvář má známý hlas. Jedná se o semifinále, ze kterého vzejde čtveřice finalistů, kteří budou příští týden bojovat o vítězství. A kdo tentokrát doplní porotu? Budete překvapeni!

Kdo jiný by měl hodnotit vystoupení soutěžcích než ten, kdo jim sám pomáhá s jejich nácvikem? Na trénincích choreografie k Tvojí tváři bývá Yemi mnohdy přísný, ale to jenom proto, aby osmičce vystupujících pomohl k co nejlepším výkonům! Nyní bude mít možnost vidět plody své práce naživo – zasedne totiž do poroty nedělní Tvojí tváře jako čtvrtý porotce!

Yemi sklízel úspěch po celém světě – od Tokia přes Londýn po Barcelonu. Bohaté zkušenosti nasbíral díky spolupráci s mnoha talentovanými zahraničními umělci, např. Kanyem Westem. Jaký ale bude jako porotce? Bude shovívavý díky tomu, že ví, jak tvrdě soutěžící dřeli, nebo jim naopak vyčte každé škobrtnutí a zaváhání? To se dozvíte už v neděli!

A nezapomeňte! Vstupenky na jedinečný koncert show Tvoje tvář má známý hlas jsou stále k dispozici! Kde si je zakoupit a na koho se těšit? To se dozvíte ZDE!

Další díl fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas si nenechte ujít v neděli od 20:15 na Nově!

ČTĚTE TAKÉ:

Jak Marek tajil své vítězství před rodinou? Používal tyhle finty!

Autor: niž

Diskuze