Český Slavík Mattoni 2017 - 5
Zdroj: TV Nova
Český Slavík Mattoni 2017
Už dnes večer

PŘÍPRAVY VRCHOLÍ: Jak vypadá generálka Českého slavíka? Karel Gott promluvil o očekávané výhře!

Anketa Český slavík Mattoni pro rok 2017 vrcholí a stejně tak i gradují přípravy na slavnostní galavečer. Jak to ale vypadá v zákulisí? Na to se podívejte!

17 fotek
Je to tady! Každoročně dlouho očekávané vyhlášení cen ankety Český slavík Mattoni tentokrát za rok 2017! Kdo si myslíte, že vyhraje? Tipujete Karla Gotta a Lucii Bílou? Tím si nejsou nikdy jisti ani sami nominovaní interpreti, a tak bude i letos zajímavé sledovat, jak to celé dopadne!

Celým večerem Českého slavíka bude provázet kdo jiný, než skvělý moderátor Ondřej Sokol. V zákulisí bude zase připraven spolu se štábem moderátor Snídaně s Novou Petr Říbal, a tak vám ze slavnostního galavečera neuteče opravdu vůbec nic! Jak to ale vypadá ještě předtím, než se spustí kamery a začne všechno takzvaně naostro?

Vyvrcholení ankety český slavík Mattoni 2017 se bude letos konat v pražském hudebním divadle Karlín. Přípravy na sobotní galavečer jsou v plném proudu, v pátek probíhaly poslední zkoušky vystupujících. Účinkující proto potřebují vlastní zázemí. Například Jedna z nejváženejších hostů Lucie Bílá má i vlastní maskérnu. A co Karel Gott? Připravil si dopředu děkovnou řeč pro případ, že by opět vyhrál? Pro zpravodajský portál TN.cz se svěřil, že je na to příliš pověrčivý, a tak žádná slova díků dopředu připravená nemá.

Jak probíhají zákulisní přípravy? Na to se podívejte ve videu ZDE!

Výsledky ankety Český Slavík Mattoni 2017 sledujte už dnes večer v přímém přenosu ve 20,20 hodin na TV Nova!

Autor: bin

Diskuze