Poznáte odlitek soutěžící Tváře? - 1
Zdroj: TV Nova
Jde do tuhého

Přípravy v Tváři vrcholí: Poznáte, komu ze soutěžících patří tento odlitek?

Už v neděli diváci uvidí první díl třetí řady show Tvoje tvář má známý hlas. Osm zbrusu nových soutěžících v tuto chvíli velmi tvrdě pracuje na svých vystoupeních, aby předvedli co možná nejlepší výkony.

13 fotek
V rámci příprav musela celá osmička podstoupit odlévání masek. Toho se řada z nich velmi obávala. Během odlévání má totiž účinkující kompletně zalitý obličej silikonem a následně i nánosem sádry, která postupně na obličeji tvrdne. Po celou dobu mohou dýchat pouze nosem, ale i prožívat klaustrofobické stavy. Nikdo z celé osmičky soutěžících naštěstí neměl s odléváním problém. Tatiana Vilhelmová během příprav telefonovala a dokonce se i najedla, nervozita u ní nebyla vůbec znát. A právě jí patří odlitek, který můžete vidět na titulní fotografii. Uhádli jste to?

Odlitky masek jsou nutností v případě, když musí soutěžící projít náročnou proměnou, která se neobejde bez kosmetických úprav nosu, tváře nebo rovnou celého obličeje. V tomto případě použijí maskéři právě tuto odlitou masku.

Jak se masky povedly, uvidíme už v neděli při vystoupení Marthy Issové, Tatiany Vilhelmové, Martina Dejdara, Adély Gondíkové, Aleše Hámy, Ondřeje Rumla, Markéty Konvičkové a Milana Peroutky, kteří se představí v rolích velkých osobností světové i české populární hudby a budou bojovat o finanční výhry pro dobročinné účely. V porotě diváci uvidí osvědčené porotce Jakuba Koháka, Janka Ledeckého a Ivu Pazderkovou. V každé epizodě usedne do poroty speciální host.

Velkolepá show Tvoje tvář má známý hlas v neděli od 20:20 na Nově.

 

Autor: niž

Diskuze