Kočka!

UDÁLOST ROKU: Přípravy na ples v Opeře vrcholí! Co si oblékne Zorka Hejdová?

Jsou akce, na kterých se svým outfitem nesmíte šlápnout vedle a kde jsou pravidla striktně daná. Třeba ples ve Státní opeře. Jak se na něj připravuje moderátorka Zorka Hejdová (25)?

Je to přehlídka rób vhodných na ples ve Státní opeře, kde jsou pravidla dress codu nejpřísnější ze všech společenských akcí v celém roce. Co tedy vhodné je, a co raději nechat ve skříni?

Dress code „Black Tie“, který je předepsaný pro již zmíněný ples, nařizuje ženě dlouhé šaty až na zem s tím, že by měl být vždy schován kotník. A jak se v šatech cítila moderátorka Snídaně s Novou Zorka Hejdová?

„Jsou velmi odvážné, což asi nemusím říkat – všímavý divák sám pozná, že je občas leccos vidět. Cítím se v nich na jednu stranu báječně, protože jsou krásné a propracované a dá se říct, že to důležité je zakryto. Na ples bych v nich ale jít nemohla, protože se ráda oddávám tanci a tady je opravdu riziko, že se člověk trošku pohne a něco vykoukne. Takže budu volit šaty méně odvážné,“ prozradila v rámci příprav krásná Zorka.

Autor: niž

Diskuze