Ladislav Hruška
Zdroj: Nova.cz
Hot News Peklo v Lidlu

Případ pro potravinového inspektora: Na banánech seděla tarantule!

Angličan Mark Drinkwater (42) dostal málem infarkt, když v oddělení ovoce a zeleniny v londýnském Lidlu našel na trsu banánů tarantuli. Co by na to asi řekl náš potravinový inspektor Ladislav Hruška?

„Přišel jsem do obchodu a vybral si pár věcí. Pak jsem šel k ovoci a zelenině a vybral si několik banánů. Měla velikost mojí pěsti. Byla chlupatá. Docela jsem se vyděsil. Zatřásl jsem těmi banány a tarantule spadla zpět do bedny,“ řekl vyděšený Drinkwater z jiholondýnského Sydenhamu britskému deníku The Daily Telegraph.

Do oblíbeného ochodu nedaleko domu se prý ale přes otřesný zážitek bude vracet. „Nevyvolal jsem v tu chvíli žádnou paniku, byl jsem docela v klidu, ale později jsem si to uvědomil a začalo mi bušit srdce... Myslím, že pár týdnů nebudu banány kupovat,“ dodal Angličan.

Našli pak zaměstnanci Lidlu pavouka? „Mohu potvrdit, že dosud přesně neurčený druh pavouka byl objeven a odchycen v naší pobočce v Sydenhamu,“ uvedl mluvčí obchodního řetězce Lidl. Tohle by se u nás určitě stát nemohlo, protože kvalitu zboží hlídá reportér televize Nova Ladislav Hruška, neboli fenomenální potravinový inspektor!

Autor: mivr

Diskuze