William a Harry - 1
Zdroj: Profimedia
Doma budou!

Princové William a Harry překvapili veřejnost na premiéře Star Wars! Tohle fanoušci nečekali

V úterý večer proběhla v Londýně slavnostní premiéra nejnovějšího filmu Star Wars. Chybět nesměli ani britští princové. Jedno však fanoušky zarazilo!

8 fotek
V hlavním městě Velké Británie se v úterý 12.12. konala slavnostní premiéra nejnovějšího dílu hvězdných válek s oficiálním názvem Star Wars: Poslední z Jediů. A protože princ Harry (33) a William (35) jsou velkými fanoušky této ságy, vyrazili na premiéru také.

Princové zaujali přítomné fanoušky natolik, že si pohledných princů všímali víc, než hlavních představitelů filmu, kvůli kterému se celé událost konala. Jedno však všechny zarazilo. Ani jeden s sebou neměl svou drahou polovičku. těhotná Kate (35) i krásná snoubenka Meghan zůstaly tentokrát doma.

Princové ale premiéru možná navštívili ještě z jednoho důvodu. Mezi lidmi se šíří zpráva, že si oba ve filmu zahráli! A to tzv. cameo roli, kdy se měli ve filmu ukázat v uniformách Stormtrooperů. Každý fanoušek Star Wars tím pádem ví, že odhalit, kdo se skrývá pod bílým převlekem, je takřka nemožné. A tak je otázkou, jestli někdy někdo tuto domněnku vážně potvrdí a z princů se tak oficiálně stanou filmové hvězdy...
 

Autor: bin

Diskuze