Dvojnice Kate a Charlotte - Heidi Agan a Scarlett Evered - 3
Zdroj: Profimedia / facebook
Dokonalé kopie

Princeznička Charlotte i Kate mají dvojnice: Podívejte se na tu neskutečnou podobu! FOTO

Dcera prince Williama a vévodkyně Kate, princeznička Charlotte (3), má dvojici! Je jí malá teprve tříletá Scarlett Evered, která se díky svému vzhledu v Británii stává celebritou.

12 fotek
Za svou podobu s dcerou Williama a Kate už malá Scarlett dostává placeno! Podoby své vnučky s princezničkou si všimla její babička, když holčičce z Orpingtonu bylo 15 měsíců. Máma Victoria následně poslala fotku své dcerky do jedné agentury a ta Scarlett brzy dohodila první práci.

Za krátké dva roky má za sebou děvčátko obrovské množství profesionálního focení pro oděvní firmy, hrála ve třech reklamách a slavnostně otevírala zábavní park. Victoria říká, že když jde s dcerou po ulici, zastavují je neznámí lidé.

„Už jsem si zvykla. Jen co otevřou pusu, říkám jim: Ano, vím, moje dcera je podobná Charlotte. Ale pozornost mně ani jí nevadí, naopak si ji užívá,“ usmívá se. "Občas, když vidí Charlotte v televizi, se ptá: Mami, to jsem já?“ směje se Victoria. Scarlett by se s Charlotte jednou ráda potkala. Tak snad se jí to splní.

Scarlett není jediná dvojnice někoho z členů královské rodiny, ale určitě je nejvěrnější kopií. Svou dvojnici má však i vévodkyně Kate. Heidi Agan (36) by jste si s ní na ulici pravděpodobně klidně spletli.

Autor: mk

Diskuze