Princezna Charlotte - 1
Zdroj: Instagram
To je miláček

Princezna Charlotte šla poprvé do školky: Neskutečně roztomilé snímky ohromily svět! GALERIE

Je neskutečné, jak ten čas letí. nedávno se narodila a teď už jde do mateřské školky! Řeč je o nejmladší princezničce z britské královské rodiny. Při jejím první cestě to holčičce ohromně slušelo!

8 fotek
Kdyby roztomilost měla fyzickou podobu, vypadala by pravděpodobně jako princezna Charlotte (2). Ta oslaví sice třetí narozeniny až letos v květnu, přesto už nastoupila do školky.

Královská holčička bude navštěvovat školku Willcocks Nursery School, která se nachází blízko Kensingtonského paláce v Londýně. Prvních několik dní tam s ní budou moct být i rodiče Kate s Williamem, a to kvůli tomu, aby se nejdříve zjistilo, jestli se tam Charlottce vůbec líbí. Třída, kterou bude navštěvovat, se zaměřuje na dramatiku a keramiku.

Pokud se tam tedy Charlotte zalíbí, bude muset královská rodina platit pořádně tučné školné, což s jejich příjmy není nic, co by je mohlo nějak rozhodit. Školné na tři měsíce ale stojí omračujících v přepočtu cca 88 tisíc korun za dopoledne. Pokud ale rodiče chtějí nechat v této mateřské školce svou ratolest i přes odpoledne, připlatí si dalších 52 tisíc. Roční školné tak činí asi 420 tisíc korun! Tomu se říká luxus v plenkách...

Podívejte se v galerii, jak to vypadalo, když malá pricenzna vyrazila poprvé do školky!

Autor: bin

Diskuze