Princezna Charlotte - 6
Zdroj: Profimedia
prásk.tv

Princezna Charlotte má neobvyklou přezdívku! Prý je to pořádná divoška

Dcera vévody a vévodkyně z Cambridge princezna Charlotte dostala od dětí v mateřské školce přezdívku. Říkaly jí "princezna bojovnice". Podle odbornice na královskou rodinu je to kvůli tomu, že má ráda dobrodružství a je trochu drzá. Podle ní princezně tato přezdívka zůstane i na základní škole.

Princezna Charlotte nastoupila ve čtvrtek poprvé do školy. Její důležitý den si nenechali ujít oba rodiče – vévodkyně a vévoda z Cambridge. A malá princezna vypadala, že se do školy těší. Přitom v mateřské školce byla mezi dětmi oblíbená.

 

9 fotek

 

Dokonce dostala od nich přezdívku, a to především kvůli tomu, že je to velká divoška. "Přezdívku, kterou měla ve Willcocks Nursery až do svého odchodu, byla princezna bojovnice," řekla deníku The Sun odbornice na královskou rodinu Katie Nichollová.

 

Charlotte je prý drzá a miluje lezení po stromech. Má také duši dobrodruha. "Zajímalo by mě, jestli jí tato přezdívka zůstane," dodala Nichollová. Zatím tedy není jasné, jak princezně budou říkat děti na základní škole. Rodiče ale mají pro ni svou přezdívku. V královské rodině je známá jako Lottie.

 

Už dříve fanoušci předpovídali, že bude Charlotte velká rebelka. Často vyplazovala jazyk na novináře a dělala různé obličeje. Její rodiče před nedávnem přiznali, že je také velkým fanouškem mýtických stvoření. "Moje dcera miluje jednorožce. Miluje je. Je to skvělý," řekl princ William novinářům.

 

Nejoblíbenější milostné přezdívky u našich sousedů aneb Oslňte o dovolenkovém flirtu
Jak hubne princezna Kate Middleton?

Autor: reg

Diskuze