Harry a Meghan
Zdroj: Profimedia
prásk.tv

Vévodkyně Meghan má důvod k radosti. Zprávu potvrdil i královský palác

Buckinghamský palác potvrdil informaci, na kterou všichni fanoušci čekali. Princ Harry a vévodkyně Meghan letošní Vánoce nestráví s ostatními členy královské rodiny. Se svým synem Archiem vyrazí do Spojených států, kde žije Meghanina maminka Doria Ranglandová.

"Vévoda a vévodkyně ze Sussexu se těší na prodloužení rodinného času na konci tohoto měsíce. Poté, co strávili dvoje poslední Vánoce v Sandringhamu, bude jejich královská výsost tento rok jako nová rodina s matkou vévodkyně Dorií Ranglandovou," řekl pro deník Express mluvčí Buckinghamského paláce.

 

7 fotek

 

Jejich rozhodnutí podpořila královna Alžběta II. i další členové královské rodiny. Konkrétní itinerář vévodkyně a vévody zatím není znám. "Z bezpečnostních důvodů nebudeme v tuto chvíli poskytovat další podrobnosti o jejich plánu," dodal mluvčí.

 

Prince Harry a Meghan do USA vyrazí na Vánoce poprvé. Premiéru bude mít i jejich šestiměsíční syn Archie Harrison Mountbatten-Windsor. Ten si letos užije své první Vánoce a dostane určitě hodně dárků. A stráví je nejen se svými rodiči, ale i s babičkou Dorií.

 

Čeká ho také dlouhá cesta letadlem. Na to je ale už Archie zvyklý. V říjnu totiž vyrazil s maminkou a tatínkem na jejich turné po Africe. Během ní také královský pár zveřejnil zprávu o tom, že zahájil soudní řízení proti médiím. Měla porušit jejich soukromí a útočit na Meghan.

 

Co stihnout do Vánoc? 24 věcí, které prostě musíte udělat
Vánoce v jiných kulturách. Kde chodí Ježíšek a kde Santa?

Autor: reg

Diskuze