Princ William a Netta Barzilai - 1
Zdroj: Profimedia
Zajímavé setkání

Princ William se v Izraeli potkal se známou zpěvačkou: Byla z něho celá na větvi! FOTO

William se před pár dny vydal na první oficiální návštěvu člena britské rodiny do Izraele. Během svého pobytu v zemi se setkal také se známou zpěvačkou. Když se spolu procházeli po městě, bylo vidět, že z něj nemůže spustit oči.

4 fotky
Britský princ William navštívil ve středu palestinský uprchlický tábor v okupovaném Západním břehu poté, co se setkal palestinským prezidentem Mahmúdem Abbásem.

Jde o první oficiální návštěvu Izraele a palestinských území ze strany člena britské královské rodiny. William zavítal do zdravotnického zařízení v uprchlickém táboře u města Ramalláhu. Izraelský prezident Re'uven Rivlin v úterý vyzval prince, aby Abbásovi doručil "mírový odkaz". Palestinský prezident Williamovi řekl, že "palestinská strana je připravena na mírový proces s Izraelci", doplňuje zpravodajský portál stanice BBC.

Následník britského trůnu se ve středu v Tel Avivu setkal také s vítězkou letošní Eurovize Nettou Barzilaiovou. Prošli se spolu po městě a vedli rozhovor na téma duševního zdraví a kulturní rozmanitosti.

Autor: mk

Diskuze