Princ William - 1
Zdroj: Profimedia / instagram
Pyšný tatínek

Princ William promluvil o synovi Louisovi (2 měsíce). V jednom ho princátko překvapilo!

Princ William (36) se během několika let stal zodpovědným otcem tří dětí. Jaké poznatky získal s nejmladším synem princem Louisem?

5 fotek
William a Kate jsou už trojnásobnými rodiči, a tak je jasné, že zkušenosti s výchovou mají celkem bohaté. Když nemají žádné oficiální povinnosti, pořád jsou tu jejich děti, které je rády zaměstnají.

Když má teda William chvíli čas být někde s Kate sám, je to vzácnost. Stejně jako nedávno na londýnském tenisovém Wimbledonu. Tam se mimo jiné potkal i s tenistou Novakem Djokovicem, který se Williama zeptal, jak se děti mají. Ten s vtipem odpověděl, že se jim snaží do ruky nacpat tenisovou raketu i fotbalový míč.

Pak se ale vyjádřil k malému Louisovi, o kterém se toho veřejnost zatím moc nedozvěděla. Pokud se někdo domníval, že Kate trpí stejně jako první měsíce těhotenství, které prozvracela, pak se bude divit. Louis je hodné miminko. Alespoň dle Williamových slov. V noci spí jako zařezaný. „Zatím má dobré způsoby, což je dobrá zpráva,“ zavtipkoval na adresu nejmladšího syna princ William.


 

Autor: bin

Diskuze