Princ William a Kate - 1
Zdroj: Profimedia
prásk.tv

Princ William pohořel v kuchyni! Vařil pro Kate a byla to katastrofa

Oblíbená italská šéfkuchařka Giada de Laurentiisová vařila pro vévodkyni Kate a prince Williama během jejich návštěvy v americké Kalifornii. Během setkání s královským párem ji vévoda z Cambridge požádal o radu. Nepodařilo se mu totiž uvařit lasagne pro jeho ženu. Prý to byla totální katastrofa.

Vévoda a vévodkyně z Cambridge se v roce 2011 zúčastnili charitativní akce v Los Angeles v americké Kalifornii. A po celou dobu si užívali jídlo, které jim připravovala šéfkuchařka Giada de Laurentiisová. Ta pochází z Itálie a už několik let žije v Americe. Natočila řadu svých pořadů o vaření, získala spoustu cen a napsala několik kuchařek.

 

A vaření pro královský pár si tehdy velmi užívala. Také vůbec netušila, že bude mít tu čest pro ně připravovat své jídlo. „Netušila jsem, že se královský pár zúčastní. Nemohla jsem to nikomu říct, musela jsem to držet v tajnosti, dokud nebyl zveřejněn jejich itinerář v Kalifornii,“ citoval deník Express Laurentiisovou.

 

Během jídla vévoda z Cambridge šéfkuchařce prozradil, co se mu stalo za nehodu při vaření. "Nikdy nezapomenu na prince Williama, který přišel ke mně a řekl mi o katastrofálních lasagních, které udělal, a požádal mě o radu," vzpomínala Laurentiisová.

 

Menu pro královský pár bylo inspirovaný létem, kalifornskou kuchyní a italskými kořeny. Nechyběla ani oblíbená princova sladkost. "A samozřejmě tam byla i čokoláda, protože princ William je velkým fanouškem čokolády," dodala šéfkuchařka.

 

Nejlepší domácí lasagne se špenátem! Babica radí, jak na to
I těstoviny mohou být dietní. Ale musíte je jíst správně uvařené!

Autor: reg

Diskuze