Prince William a Kate Middleton - 1
Zdroj: Profimedia
Do třetice všeho dobrého

POTŘETÍ TĚHOTNÁ? V médiích se objevily zprávy o dalším těhotenství Kate Middleton!

Internet obletěla radostná novina! Kate Middleton (34) je potřetí těhotná. Ovšem oficiálně to ještě nikdo nepotvrdil. Domněnka se vyrojila po rodinné návštěvě Kanady a čeká se na jasný důkaz...

4 fotky
Sociální sítě obletěla zpráva, že je vévodkyně Kate znovu těhotná! Že by se William (34) pochlapil potřetí za sebou v relativně krátkém čase? Bohužel jsou to zatím jen spekulace, které vznikly po návštěvě Kate a Williama v Kanadě.

Dvojice totiž byla nedávno na zahraniční cestě v Kanadě, kam je doprovázel malý princ George (3) a poprvé také princezna Charlotte (1). Pro princeznu to byla premiérová zahraniční cesta, což na její nizoučký věk není zase až tak divné. Královský pár se spolu se svými ratolestmi zapojil do oslav státního svátku, ochutnal nejlepší místní kuchyni a navštívil zdejší nemocnici.

Rozkošné děti dělaly páru čest, kromě menšího Georgeova faux-pas s kanadským premiérem Justinem Trudeau, kterému malý princ odmítl podat na uvítanou ruku a raději si všímal poblíž stojícího vrtulníku.  Jinak si ale dvojice svoji osmidenní návštěvu nemohla vynachválit. Celá země nyní doufá, že se tedy brzy potvrdí, že je Kate v radostném očekávání!

Autor: Beat

Diskuze