Princ Harry a Chelsy Davy - 1
Zdroj: Profimedia
Konec jednou provždy?

Princ Harry těsně před svatbou telefonoval se svou ex: Ta se pak málem zhroutila!

Princ Harry (33) se minulou sobotu dostal do chomoutu s krásnou Meghan (36). Těsně předtím si ale stihl zavolat se svou bývalou dlouholetou přítelkyní Chelsy (32), kterou jeho slova nejspíš pěkně mrzela. Co si řekli?

7 fotek
Když se v sobotu po celém světě vysílal přímý přenos z královské svatby prince Harryho a Meghan Markle, kde kdo si kromě krásné nevěsty všiml i Harryho bývalé přítelkyně Chelsy Davy (32). Ta vypadala poněkud sklesle a nervózně se kousala do rtu. Proč asi?

Všichni si šuškali o tom, že ji patrně mrzí, že nestojí na tom místě, které v daný okamžik patřilo Meghan. Chelsy totiž s Harrym strávila neuvěřitelných 7 let a i po rozchodu se nějakou dobu nadále vídali jako přátele. Asi právě v úctě k pohledné Chelsy, jí podle informací magazínu Vanity Fair princ zavolal, aby jednou provždy pročistil vzduch.

„Byl to jejich poslední telefonát, telefon na rozloučenou, kde si oba uvědomili, že Harry už se posunul dál,“ prozradil rodinný známý. Jak to ale vypadá, Chelsy si to možná připustit stále nechce a ještě teď jí mrzí, že tou vyvolenou se nestala právě ona. Přece jenom je fakt, že chodit s královským princem se nepoštěstí jen tak někomu a když už s ním byla tak dlouho, mohl vztah vygradovat ve sňatek. jenže bohužel, osud a hlavně Harry chtěli, aby se vévodkyní ze Sussexu stala krásná Meghan.

Tajemství krásy Meghan Markle: Na jakou kosmetiku nedá dopustit?
Znáte celý příběh lásky Meghan a Harryho? Seznámení přes kamarádku, tajné schůzky i nečekané zásnuby

Autor: bin

Diskuze