Vévodkyně Meghan a princ Harry
Zdroj: Profimedia
Vévodkyně Meghan a princ Harry
Prásk.tv

Princ Harry slaví 35. narozeniny. Meghan mu poslala krásný vzkaz

Princ Harry v neděli slaví. Narodil se přesně před 35 lety 15. září 1984 jako mladší syn následníka trůnu – prince Charlese. Jeho manželka Meghan, vévodkyně ze Sussexu, mu k narozeninám poslala láskyplný vzkaz. Královská rezidence jej zveřejnila na instagramu.

Na instagramu královský palác sdílel koláž devíti snímků z Harryho života. Kromě jiných na nich je třeba okamžik, kdy ho jeho matka, princezna Diana, nese v náručí, jeho první den ve školce, jeho služba v armádě, charitativní činnost, svatba s americkou herečkou Meghan Markleovou nebo narození prvního potomka.

 

"Tvoje oddanost věcem, na kterých ti tak hluboce záleží, mě inspiruje každý den. Jsi ten nejlepší manžel a nejúžasnější otec pro našeho syna. Milujeme tě. Všechno nejlepší," vzkázala Meghan.

 

Pro zobrazení celé koláže klikněte na obrázek

 

Poslední snímek koláže, na kterém Harry klečí u Meghan, která má v náručí prince Archieho, byl zveřejněný vůbec poprvé. Pochází z Archieho křtu.

 

"Ta fotka Herryho jak klečí před Meghan a Archiem! To je nádhera, nedá se to slovy popsat," vzkázala v komentářích jedna z fanynek.

 

Připomeňte si, jak Harry a Meghan pokřtili malého Archieho

 

Jak Harry narozeniny oslaví, královská rodina neprozradila. Vše ale nasvědčuje tomu, že půjde o skromnou oslavu v rodinném kruhu.

 

Znáte celý příběh lásky Meghan a Harryho? Seznámení přes kamarádku, tajné schůzky i nečekané zásnuby

Meghan Markle: Už odmala chtěla být britskou princeznou!

Autor: vbo TN.cz

Diskuze