Princ Harry a Rihanna - 1
Zdroj: Profimedia
Negativní pár

ŽIVOTNÍ KROK: Má princ Harry AIDS? Rihanna už to ví!

Princ Harry (32) a zpěvačka Rihanna (28) se setkali na rodném Barbadosu exotické krásky. Tam se ukázalo, jestli jsou královský zrzeček a známá rebelka po stránce sexu dost obezřetní.

6 fotek
Princ Harry je v současné době na patnáctidenní cestě po Karibských ostrovech, mimo jiné naštívil i Barbados, kde měl projev k oslavám 50. výročí nezávislosti tohoto ostrova. Při té příležitosti měl čest se potkat s nejznámější rodačkou z Barbadosu - se zpěvačkou Rihannou.

Nezahálel a rovnou po svém projevu se vydal do zákulisí s za krásnou Rihannou. Nedomluvil se s kráskou však na rande, ale na bohulibější akci. Při příležitosti Mezinárodního dne boje proti AIDS ji přesvědčil ke společnému otestování.

Harry se tak snažil mezi místními šířit osvětu a bořit mylné mýty spojené s HIV. Rozhodl se pro testování na veřejnosti, kde jim dobrovolní pracovníci odebrali vzorky krve, a ty byly odeslány na posouzení do laboratoře v Bridgetown na Barbadosu. Podle výrazů ve tváři byla Rihanna mnohem statečnější a tvrdila, že to ani nebolelo. Princ Harry byl opačného názoru. Netrvalo dlouho a zhruba za 20 minut čekání přišli výsledky - pro oba naštěstí s negativním výsledkem.

I když se žádné rande v pravém slova smyslu nekonalo, tak vzájemné sympatie byly více než zřejmé. A můžeme hádat, zda Harryho očaroval více velký výstřih sexy Rihanny, nebo opravdu její dobré srdce... Byly by ale pěkný pár! Co říkáte?
 

Autor: ham

Diskuze