Meghan a Harry
Zdroj: Profimedia
To je krása

Princ Harry se pořádně plácl přes kapsu: Manželce Meghan koupil nádherný dar! FOTO

O tom, že princ Harry (33) bezmezně miluje svoji Meghan (37) rozhodně není pochyb. A stejně tak se ani příznivci okouzlující vévodkyně nemusí bát, že by se s Harrym měla špatně. Kvůli ní totiž koupil dům v Malibu!

7 fotek
Pokud se někdo domníval, že život v Americe bude pro vévodkyni Meghan kvůli sňatku s britským princem naprosté tabu, ten se šeredně spletl. Princ se totiž už před svatbou rozhodl koupit pro ně dva a hlavně pro Meghan svatební dar v podobě luxusního sídla v Malibu!

Dům má podle informací webu New Idea celkem osm ložnic a osm koupelen. Kromě toho oplývá také obrovským bazénem a vířivkou. A aby toho luxusu nebylo náhodou málo, pyšní se dokonce i umělými vodopády! Meghan si tedy rozhodně v novém dovolenkovém sídle nebude mít na co stěžovat. Kdyby se jí náhodou nechtělo pár kroků na pláž, může si užívat soukromé kino, tenisový kurt i tělocvičnu.

Tahle posvatební radost Harryho vyjde na 16 milionů dolarů, což v přepočtu činí asi 320 milionů korun. Pro britského monarchu je ale taková částka vcelku zanedbatelná. Zvláště když jde o to, aby udělal radost své milované manželce, které se po Státech jistě čas od času stýská.

Autor: bin

Diskuze