Princ Harry a Camilla - 1
Zdroj: Profimedia
Tak takhle to je...

Princ Harry po letech promluvil o nevlastní matce Camille! Jaká skutečně je? ŠOKUJÍCÍ SLOVA

7. 8. 2018

Camilla Parker Bowles (71) je celým světem nenáviděna už od doby, kdy rozvrátila manželství prince Charlese (69) a princezny Diany ( †36). Jaký ale má vztah se svými nevlastními syny Harrym (33) a Williamem (36)?

9 fotek
Brzy to bude 21 let od úmrtí krásné princezny Diany. Ta v době, kdy zemřela, už dávno nežila s Charlesem. Ten jí totiž podváděl právě se svou současnou manželkou Camillou, a tak si i Lady Di našla přítelem Dodi Al-Fayedem. S tím zahynula v pařížském tunelu během vážné autonehody. A od té doby je Camilla nenáviděna ještě více.

Mluví se totiž o tom, že nebýt jí, zůstal by Charles s Dianou a ona by si nenašla partnera a nebyla by s ním v osudnou noc v Paříži. Tohle coby kdyby stojí Camillu přízeň mnoha lidí. Jaký vztah k ní ale mají její nevlastní synové, potomci Diany a Charlese? Dříve se šuškalo, že Camilla oba prince nenáviděla a terorizovala. A tak dávné prohlášení prince Harryho, které vyplulo na povrch až teď, všechny hodně zaskočilo.

„Abych byl upřímný, S Camillou jsme si vždycky byli velmi blízcí. I William to tak cítí. Není žádnou prohnanou macechou z pohádky,“ prohlásil jednou Harry podle britského deníku Express. „Podívejte se na situaci, do které přichází. Nelitujte mě nebo mého bratra, litujte jí,“ projevil Harry nečekané zastání vůči nejvíce nenáviděné osobě v dějinách britské monarchie. On ale prý s Williamem Camillu zbožňují, protože jejich otce učinila šťastným. To je až podezřele dojemné...
 

Autor: bin

Diskuze