Láska dělá divy

Princ Harry je konečně šťastný! Může za to ŽIVOTNÍ ZMĚNA, se kterou přišla Meghan

Princ Harry (34) je prý živoucím důkazem toho, co dokáže žena udělat se zamilovaným mužem. V tomto případě se ale jedná o změnu k lepšímu.

7 fotek
Princ Harry a vévodkyně Meghan jsou na pohled dokonalý pár. Bodejť by také ne, na Meghan byste opravdu nenašli jedinou chybičku. Stará se nejen o tělo, ale i o své zdraví. Správná životospráva je pro ni alfou a omegou jejího života, zvlášť teď, když je v požehnaném stavu.

A do tohoto konceptu, který by mnozí instagramoví uživatelé poctili hastagem #healthylifestyle, se rozhodla nenápadně vmanévrovat i prince Harryho. Už od října si britská společnost začala všímat, že si Harry na akcích nedopřává žádný alkohol a místo něj popíjí maximálně vodu s bublinkami. Kdybyste tohle řekli jeho mladšímu já, které bylo proslulé opileckými výstřelky, asi těžko by se tomu dalo věřit.

Kromě pití se prý Harry začal Meghan přizpůsobovat i ve stravování. Vévodkyně je veganka, a tak možná brzy přijde chvíle, kdy si princ raději pošmákne na pěkném kousku uzeného tofu. Nakonec proti gustu... Stravou to ale nekončí. Jak je známo, Meghan je milovnicí jógy, a tak už i Harry začal pracovat na kariéře zkušeného jogína a prý se cítí skvěle jako nikdy! Tomu se zkrátka říká manželstvím ku zdraví!

Autor: bin

Diskuze