Prásk.tv

Princ Harry chce mít s Meghan jen dvě děti. Kvůli PLANETĚ!

Princ Harry (34) se toho nebojí. Lásku k planetě dává najevo na sto procent, i když za to občas schytává kritiku. V rozhovoru pro nejznámější módní časopis řekl, že chce mít s vévodkyní Meghan (37) jen dvě děti, a to kvůli životnímu prostředí.

9 fotek
Prohlášení Harryho některé fanoušky šokovalo, ale tenhle princ se s tím prostě nepáře. O životním prostředí promluvil pro časopis Vogue. „Je třeba, aby si všichni uvědomili, že to jsou věci, které se dějí právě teď. Už v nich žijeme. Jsme ta žába v hrnci a voda už se vaří. A to mě děsí,“ řekl Harry, jak vnímá životní prostředí. 

Zejména kvůli klimatickým změnám by chtěl mít s Meghan maximálně dvě děti. S vyšším počtem dětí by totiž zatížili životní prostředí uhlíkovou stopou. „Vždy jsem si říkal: Tenhle svět nám byl propůjčen. A s tím, jaké úrovně inteligence a rozvoje jsme dosáhli, bychom měli příštím generacím zanechat něco lepšího,“ dodal Harry.

Zahraniční média jako BBC nebo deník The Sun o jeho výrocích okamžitě začala referovat. Nutno říct, že mu ale nahrála primatoložka Jane Goodallová, která s ním rozhovor dělala. Princ totiž v rozhovoru uvedl, že další děti chce.

Goodallová se na něj otočila a řekla, že ne však příliš mnoho. Hovořili totiž o přelidnění planety. Až na základě toho řekl Harry, že maximálně dvě. Dále se princ nevyhýbal ani tématu rasismu, se kterým se bohužel potýká jeho žena Meghan.

Autor: TN.cz

Diskuze