Princ Harry a Meghan Markle - 1
Zdroj: Profimedia / instagram
Tradice

Princ Harry a Meghan Markle stráví předsvatební noc odděleně. S kým a kde?

17. 5. 2018

Svatba prince Harryho a americké herečky Meghan Markle je už za dveřmi. Ačkoliv se tihle dva rozhodli, že poruší některé tradice, většinu jich přeci jen zachovají. Například tu, že noc před svatbou stráví odděleně.

7 fotek
Napjatě očekávaná svatba britského prince Harryho a americké herečky Meghan Markle se nezadržitelně blíží. Od jejich listopadových zásnub svět probírá jednotlivé detaily obřadu, seznam hostů, anebo kdo je autorem svatebních šatů budoucí členky britské královské rodiny... zkrátka všechno možné.

Královská svatba je jednou z nejočekávanějších událostí na celém světě a v přímém přenosu jí budete moci sledovat i na TV Nova. Vše se odehraje tuto sobotu 19. května. Ačkoliv se tento pár rozhodl porušit několik zaběhlých tradic, jako například tu, že Meghan bude mít coby nevěsta proslov.

Většinu zvyklostí však zachovají. K nim patří například ta, že spolu před svatbou ženich a nevěsta nestráví noc a potkají se až u oltáře. Oba dva přespí v hotelu. Princ se svým starším bratrem Williamem přespí v Dorchester Collection s výhledem na Hyde Park. Meghan zase stráví noc s maminkou ve venkovském hotýlku Clifden House s přepychovými lázněmi. Alespoň nabere síly. Ty bude totiž opravdu potřebovat, a také nervy! Její svatbu bude přeci jen sledovat celý svět.

Autor: mk

Diskuze