Princ George - 1
Zdroj: Profimedia
Chudák malý

Princ George nastupuje do druhé třídy přípravky: V 5 letech ho čekají extrémně náročné předměty!

Britský princ George (5) začal loni navštěvovat soukromou školu Svatého Tomáše v Battersea. Za pár dní půjde už do druhé třídy a čekají ho první skutečné předměty. Ty se zdají být na pětileté dítko docela dost náročné.

4 fotky
Zatímco v prvním ročníku přípravky si princátko George zvykal na pravidelný režim, ve druhé třídě už to nebude taková procházka růžovým sadem. Bude muset zvládat předměty jako jsou plavání, balet nebo čtení a výslovnost. Docela náročné, pro pětileté dítě, že? a to ještě není všechno.

"Za doprovodu pianisty ho v 35minutových hodinách baletu čeká rozvoj fyzických schopností, výdrže, tvořivosti, vyjadřování tělem a muzikálnosti prostřednictvím spektra zvuků a hudebních stylů," vysvětlil mluvčí školy v rozhovoru pro Harper Bazaar. Dále George čekají dobrovolné předměty jako školní sbor a hodiny herectví.

Z povinných předmětů ho pak čeká také vzdělávání v dějinách a zeměpisu. Každý den ho také čeká desetiminutový domácí úkol z čtení a výslovnosti. "V tomto ročníku se děti snaží stát nezávislými a sebevědomými žáky," dodal mluvčí školy.

Autor: mk

Diskuze