Princ Charles
Zdroj: Profimedia
Další pedofil

Princ Charles v rukou policie: Důkazy o sexuálním zneužívání dětí!

Policie po letech přišla s vyšetřováním týkajícího se sexuálního zneužívání dětí. A jak se ukázalo, prsty v tom má namočené i samotný princ Charles (69)!

6 fotek
Sexuální zneužívání dětí patří k nejhrůznějším činům vůbec. V tomto případě ale naštěstí princ Charles nefiguruje jako obviněný, nýbdrž jako svěděk, který se dlouhá léta znal a přátelil s bývalým biskupem Peterem Ballem (86). Ten měl zneužít během třiceti let 18 nezletilých chlapců.

Charles byl tak předvolán na policii, aby podal důkazy, píše deník Daily Mirror. S bývalým biskupem města Lewes si totiž dlouhá léta dopisoval. Jak se ale ukázalo, v jejich korespondenci žádná zmínka o sexuálním zneužívání není.

A tak je otázka, jestli Charles o tom, co jeho přítel vyváděl, měl tušení nebo ne. Kdyby ano, měl by jistě velké problémy a ostudu, jakou královská rodina nepamatuje. Ball už byl za sexuální zneužívání jednou odsouzen. Ze 32 měsíců si odseděl polovinu a poté byl propuštěn. Zatím ale nebylo prokázáno, že by s tím měl princ Charles cokoliv společného, i když svému příteli v minulosti několikrát pomohl, když nenápadně utíkal před spravedlností.

Autor: bin

Diskuze