Michaela Ochotská a Lukáš Rosol - 1
Zdroj: Profimedia / instagram
Má se na co těšit

PŘIJDE POMSTA: Tenhle vzkaz Míši Ochotské vyvolává obavy! Měl by se Rosol bát?

Vztah Míši Ochotské (31) a Lukáše Rosola (31) je nejspíš definitivně v troskách. Proč by jinak bývalá moderátorka dávala na sociální síť tento děsivý vzkaz?

10 fotek
Poslední dva týdny je kolem bývalé moderátorky TV Nova a tenisty Lukáše Rosola opravdu velmi rušno. Lukáš se pro média vyjádřil k odloučení páru poměrně zvláštně. Míšino odstěhování k mamince do Nupak odůvodnil tím, že je blondýnka příliš štíhlá a nezvládá sama hyperaktivního syna Andrého. Prý potřebuje pomoct.

Na každém šprochu pravdy trochu, říká se. Ano, Míša je skutečně nejštíhlejší, co kdy všichni pamatují, je i klidně možné, že je malý André neposedný klučík, který potřebuje větší dohled a péči, než jiné děti, ale vážně je tohle důvod k tomu, aby se z luxusní vily v Benicicích přestěhovala o dva kilometry dál k mamince do menšího dvojdomku?

Každý jistě tuší, že za odloučením páru je něco víc. Míša s médii nekomunikuje vůbec, pouze přes sociální sítě o sobě dává vědět. Nyní na svém Instagramu zveřejnila příspěvek, který úplně nahání hrůzu! je v něm totiž myšlenka, kterou sice Míša našla nejspíš někde na internetu, takže z její hlavy přímo není, ale vzkaz, který v citátu je skryt, je podle všeho směrován manželovi Lukášovi. Jestli to je opravdu tak, vypadá to, že jí tenista nějak ublížil a ona se mu na oplátku chystá udělat ze života peklo! Jsou to sice pouze domněnky, ale posuďte sami, jak byste tento vzkaz pochopili...
 

Autor: bin

Diskuze