Nehoda na Mostecku
Zdroj: YouTube.com/tn.cz
Další podezření

PŘÍČINA šílené nehody dvou dívek: Co může stát za smrtí Nikol B. (†21)? Není to jen rychlá jízda!

Smrt Nikol B. zasáhla celé Česko. Nehoda vysílaná online má ale i dva týdny od tragické události stále spoustu nejasností.

Jsou to přesně dva týdny, co Českou republikou i zahraničním otřásla hrozná zpráva o nehodě dvou mladých dívek na Mostecku, z nichž jedna náraz nepřežila. Od té doby se řeší, proč se to muselo stát. A i nyní vyplouvají na povrch skutečnosti, které se musí prověřit.

Policisté totiž stále s jistotou neví, co všechno stojí za řidičským selháním tragicky zesnulé Nikol. V podezření jsou dokonce i před jízdou požité drogy. Jisté to ale není. „Mluvila jsem s vyšetřovatelem a ten mi řekl, že žádné novinky k vyšetřování zatím nejsou. Probíhá pitva a dělají se toxikologické testy, takže to bude trvat déle. Příčinu úmrtí zatím nejsme schopni sdělit. Vyšetřovatel mi potvrdil, že vyšetřování bude trvat několik měsíců,“ sdělila pro Extra.cz policejní mluvčí Ludmila Světláková.

Varianta, že holky byly v danou chvíli pod vlivem omamných látek, tak není vyloučená. Ve videu sice konzumují občerstvení ze známého fast foodového řetězce, ale těžko říct, co se dělo před tím, než zahájily živé vysílání. Až budou výsledky pitvy, dozví se národ víc.

Autor: bin

Diskuze