Ornella Koktová a Lucie Vondráčková - 1
Zdroj: Profimedia
Je to trochu jinak

PŘÍBĚH POKRAČUJE: Ornella Koktová se po útoku znovu vyjádřila k Lucce Vondráčkové! Co řekla tentokrát?

Lucie Vondráčková umí zpívat doslova jako „ každá druhá Katka na ulici“, pronesla Ornella Koktová (24) na účet Lucie Vondráčkové (37) a netušila, jak moc si tím zavařila. Teď ale řekla, že je vše úplně jinak!

9 fotek
Médii otřáslo prohlášení, které měla vydat známá a kontroverzní manželka Josefa Kokty Ornella Koktová. Ta se podle deníku Aha! silně navezla do zpěvačky Lucie Vondráčkové, kterou fanoušci tolik milují. Její komentář směřoval k sobotnímu vyhlašování ankety Český Slavík Mattoni 2017. Podle údajného tvrzení Koktové je úspěch Lucky Vondráčkové zcela nezasloužený! Měla tvrdit, že Lucka sice dokáže něco zahrát nebo i zazpívat, podle Ornelly ale její tvorba žádné umělecké kvality nemá a Lucka vůbec není talentovaná! Koktová je tak přesvědčená, že zpívat jako Lucie Vondráčková umí doslova „ každá druhá Katka na ulici“.

Teď se ale Ornella tomuto tvrzení brání. „Lucie Vondráčková je všestranně nadaná žena. Ta, co dokáže napsat píseň, hrát ve filmu a nebo třeba zpívat v muzikálu. Nicméně si myslím, že co se týče hlasu, máme tady mnohem výkonnější zpěvačky. Například Markétu Konvičkovou, Jitku Boho, Moniku Bagárovou, Ewu Farnou. V tomto srovnání mi přijde jako průměrná umělkyně. NIKDY bych ale neřekla, že je kdokoliv PRŮMĚRNÝ ČLOVĚK! Nikdy!," uvedla pro Aha! na pravou míru.

Kontroverzní hvězdička asi pochopila, že trochu přestřelila a brát si jakýmkoli způsobem do úst jednu z nejoblíbenějších zpěvaček Česka, není ta nejlepší cesta, jak se lidem zavděčit. Názor může mít jaký chce, druhá věc je, jakým způsobem ho interpretuje na veřejnosti...

Autor: bin

Diskuze