Delfina Cedeno - 1
Zdroj: YouTube.com
Chudák ženská...

NOČNÍ MŮRA: Žena měla neustále tělo a obličej od krve! Neuvěříte, co to způsobovalo

O příběhu jako z hororu by mohli vyprávět italští lékaři, kteří se nedávno setkali s podivuhodným případem, se kterým si dokonce nevěděli chvilkama rady! Mladičká žena vylučovala pot včetně krve!

5 fotek
Mladičkou Italku (21) provázel nejen špatný fyzický stav, ale i psychický. Díky neobvyklému onemocnění se dostala do sociální izolace. Z počátku si ani doktoři nevěděli rady. Žena společně s potem vylučovala také krev. Krvavé pocení se objevovalo jak na čele tak na dlaních a žena proto zůstávala doma.

Styděla se a nechtěla ani chodit mezi lidi ze strachu, že se ztrapní. Zmatení lékaři si zpočátku mysleli, že žena utrpěla nějaké skryté zranění, které poškodilo tkáň a proto vylučuje společně s potem i krev. Zranění ale nedokázali najít a než zjistili o co vlastně jde, zkoušeli mnoho alternativ. Bohužel však nic nezabíralo.

Nakonec se ale "dopídili" k jádru problému. Samovolné vylučování kre společně s potem připsali vzácnému onemocnění jménem hematohydróza. Jedná se o přílišné namáhání krevních cév v okolí potních žláz do takové míry, že cévky lehce popraskají. Krev poté začne vytékat na povrch kůže i s potem. Lékaři se rozhodli použít specifický lék na zpěvnění cév. Ten sice nezabral do takové míry, že by se ženu podařilo vyléčit úplně, ale její stav se výrazně zlepšil. Italka je tak o krok blíže ke svému lepšímu zdravotnímu stavu. Teď hlavně musí zapracovat na své psychice. Díky onemocnění si totiž hodně vytrpěla a začala mít deprese. Pokrok v léčbě by však mohl pomoci i po psychické stránce, tak jí držme palce!

Autor: veh

Diskuze