Naděje v lepší zítřky

Přesun nemocného Jiřího Pomeje: Hospic rodina odmítla! Rakovinu léčí v luxusu

Vážně nemocný herec a producent Jiří Pomeje (54) nevzdává léčbu zákeřné rakoviny. Z nemocnice měl být přesunut do hospice, to ovšem rodina odmítla, a tak se teď Jiří bude údajně léčit na mnohem komfortnějším místě.

7 fotek
Když se řekne hospic, mnoho lidí si bohužel vybaví zdravotnické zařízení, do kterého chodí pacienti spíše dožít, než se vyléčit. Stejný pocit možná měla i rodina Jiřího Pomeje. Když se dozvěděla, že by Jiří měl jít do hospice, tento přesun podle informací Blesku údajně odmítla.

Herec, který podruhé bojuje se zákeřnou rakovinou, jež se mu z krku rozšířila až do kostí, už tedy prý nadále neleží v Ústřední vojenské nemocnici v Praze, ale byl hospitalizován v jiném zdravotnickém zařízení, konkrétně v Nemocnici na Pleši, což je honosné soukromé sanatorium nedaleko Mníšku pod Brdy.

Tam má být herci poskytnuta nejen náležitá péče, ale i léčba, díky které stále neztrácí naději na uzdravení. „Myslím, že Pleš je pro Jirku to nejlepší řešení,“ řekl Blesku neznámý zdroj z hercova okolí. Tak snad jsou jeho slova pravdivá a Jiří bude moct znovu žít plnohodnotný život.
 

Autor: bin

Diskuze