Diane Guilmette - 1
Zdroj: Twitter
Příště Tinder

Přes seznamku šla na rande naslepo. Když si muž při večeři odskočil zatelefonovat, netušila, co zlého ji čeká!

V dnešní hektické době je někdy těžké potkat životní lásku. Lidé jsou neustále v práci, mají spoustu starostí, a seznámení v baru nemusí být vždy to pravé ořechové. A tak čím dál tím častěji využívají seznamovací aplikace typu Tinder, Badoo a podobně. V Americe je hit také PlentyOfFish.

A právě poslední zmíněnou aplikaci se rozhodla použít i Diane Guilmette z Los Angeles. Když se seznámila s „Willisem“, myslela si, že půjde o standardní rande. „Dostala jsem zprávu od toho chlapa. Byla to opravdu velmi lichotivá zpráva,“ sdělila Diane pro televizi CBS Local. Jenže když se s mužem sešla, stalo se něco, na co už asi nikdy nezapomene.

Muž navrhl, že se sejdou ve steakhousu, a ačkoliv si Diane myslela, že je to trochu drahé, souhlasila, že půjde. Rande probíhalo úplně normálně, tedy až na to, kolik si toho údajný Willis objednal. „Objednal si spoustu jídla, i předkrm, steak a víno. Vypadal, jako když si to vše vychutnává. Když jsme měli skoro dojedeno, řekl, že si musí jít zavolat,“ vypráví Diane. Po patnácti minutách čekání byla už poněkud zmatená, a tak mu napsala zprávu. Jaké však bylo její překvapení, když zjistila, že si ji Willis zablokoval.

Diane musela za večeři zaplatit 163 dolarů (4 170 Kč)! Jelikož nepatří zrovna k lidem, kteří by mohli peníze rozhazovat, byla pro ni tato částka dost vysoká. A překvapení nekončilo! Když následně brouzdala po internetu, zjistila, že Willis je ve skutečnosti Paul Gonzales, který něco podobného udělal již mnohokrát předtím. Je dokonce obviněn i z toho, že nezaplatil za nový účes v kadeřnictví a ze dvou drobných krádeží. Doufáme, že bude muž dopaden a za své hříchy zaplatí! A Dianě přejeme, ať je její příští rande úspěšnější.

Autor: niž

Diskuze