Kim Kardashian - 1
Zdroj: Profimedia / instagram
Špatně promyšlené

JE TO PODVOD! Kim Kardashian celé přepadení sama zinscenovala! Důvodů je víc

Francouzská policie i celá rodina Kardashianových předpokládají, že Kim (35) oloupili o šperky místní mistři lupiči. Jenže něco tam nehraje. Spekuluje se totiž o tom, že to Kim na všechny jenom "ušila"! Proč?

13 fotek
Bývalý bodyguard Kim, Steve Stanulis sdělil serveru Page Six „Byla to buď práce zevnitř, nebo reklamní habaďůra.“ Taková motivace se dá snadno pochopit, jelikož klan rodiny Kardashian zakládá svůj úspěch na reality show z jejich života (Keeping up with the Kardashians) a tohle pařížské drama jistě získá mnoho nových fanoušků a sledovanost půjde rychle nahoru.

Předloni byl Kanye West (39) 20. nejbohatší celebritou světa, jenže pak začal dost prodělávat. Řídí se heslem „Lehce nabyl, lehce pozbyl“. Muzika už mu nevynáší tolik jako dřív, a tak se pokoušel vydělat na jeho módní kolekci. Vyneslo mu to určitě dost peněz, ale ne tolik, kolik by nejspíš potřeboval, když se v únoru chlubil svým fanouškům na Twitteru „Modlete se, dlužím 53 miliónů dolarů“. Asi je Kim (35) tak rozmazlená, že ji nestačil první zásubní prsten za 30 milionů a vydupala si od Kanye mnohonásobně dražší, o který hned v zápětí přišla.

Další spekulace hovoří o bodyguardovi Pascalu Duvierovi, který při útoku na Kim nebyl vyjímečně u ní, ale hlídal její sestry na nedaleké diskotéce. Ke Kim se dostal až 2 minuty po tom, co lupiči utekli. Bodyguard pár týdnů před tímto útokem vyhlásil bankrot firmy a dluží přes milion eur (27 mil. Kč). Je Kim bodyguard Pascal komplicem ?

Na druhou stranu, návrhář Karl Lagerfeld se vyjádřil jasně „Nemůžeš ukazovat své bohatství a pak být překvapená, když ho chce někdo kus pro sebe,“ vzkázal reportérům pro Chanel show. Kim se proto nesmí divit, když ukazuje skoro všechno ze svého života na sociálních sítích. Měla by si začít dávat větší pozor… Pak lidi nemusí pochybovat ani o důvěryhodnosti její výpovědi, když se takové věci vůbec nebudou dít.

 

Autor: mak

Diskuze