Dokureality

Premiérový díl pořadu Malé lásky: Itálie na porodním sále!

už zítra na TV Nova startuje premiérový díl unikátní dokureality Malé lásky. Diváci vedle štěstí, které přichází spolu se zrozením nového života, uvidí také těžké chvíle, se kterými se musí vyrovnávat rodiče.

6 fotek
Své o tom ví první pár Šárka a Dušan. Šárka má jednu dceru, ale tohle už je celkově její páté těhotenství. Početí vysněného potomka provázely komplikace od začátku do konce, maminka několikrát samovolně potratila. Nakonec se zadařilo až díky umělému oplodnění. Že ale nebude ani tohle těhotenství bezproblémové, se ukázalo záhy: selhání ledvin, operace slepého střeva, potíže s placentou, příliš malá hmotnost dítěte. Rodiče tak pevně doufají, že porod proběhne v pořádku a pokud možno bez hádky.

Právě na jejich neustále hašteření se diváci pořadu mohou také těšit: „Tohle není harmonický vztah, tohle je Itálie,“ říká o vztahu Dušan. „Pohádáme se ráno, přes telefon, a pak to pokračuje večer, když se vrátí z práce,“ prozradí Šárka.

Jak rodiče zvládnou porod? Ustojí budoucí tatínek nápor a strach o miminko? „Si tě vychutnám, až budu rodit,“ hrozí maminka. Jak to dopadlo, diváci uvidí už zítra na TV Nova.

 

Autor: mk

Diskuze