Výměna manželek - Během osmi očí se řešila závislost na elektronice i facka - 11
Zdroj: TV Nova
Už to není jako dřív

Překvapivý zvrat po Výměně: Valentýn se po natáčení změnil! Všechno je jinak

Premiérová epizoda Výměny manželek divákům představila rodinu z Prahy, kterou tvoří Blanka (40), Valentýn (31), Niky (12), Kristýna (12), Patrik (7), Max (5) a Saša (1,5). Na druhé straně se seznámili s Miou (25), Michalem (32), Honzou (5) a Jájou (2), kteří žijí v Kladně.

10 fotek
Rodinu z Prahy přihlásil do Výměny manželek Valentýn, původem z Bulharska, který si přál, aby se v jejich domácnosti méně křičelo. Oba manželé také přiznali, že se velmi podřizují dětem, které jsou pak hodně rozmazlené. Mia s Michalem neměli ve vztahu žádné velké problémy. Jediné, co Mia řešila, bylo to, že si jí Honza málo vážil a ona musela všechno tisíckrát opakovat.

Situace v obou rodinách byla během natáčení poměrně klidná, což nebývá zvykem. „Tak já na to vzpomínám docela dobře, já jsem neměla žádný problém, žádný větší konflikt s náhradním manželem Michalem, jsem spokojená,“ odpovídala Blanka na otázku, jak na natáčení vzpomíná.

Jedním z důvodů, proč se manželé z Prahy do Výměny přihlásili, byla i Blančina touha po tom, aby její manžel konečně ocenil, co všechno doma musí dělat. V tomto směru došlo k obrovskému pokroku. „Došlo ke změně, to určitě. Hodně mi pomáhá, snaží se víc, stará se o děti,“ pochlubila se.

„Mně ta Výměna prospěla. Nám to dalo hodně, hlavně takový nový impuls do našeho vztahu. Začali jsme spolu dělat víc věcí. Takže za mě super,“ dodala ještě.

Pokud jste poslední díl Výměny manželek neviděli, můžete se na něj podívat na video-portálu Nova Plus.

Autor: mk

Diskuze