Lisa Tenney - 12
Zdroj: facebook
Nebezpeční hubeňouři

PŘEKVAPIVÁ ZPOVĚĎ: Žena popsala, jak ji unesli mimozemšťané. Nebudete věřit, co strašného jí provedli!

Někteří lidé na ně věří, jiní se jejich existenci vysmívají. Řeč je o mimozemšťanech! Tyto bytosti podle různých teorií žijí na jiných planetách než na Zemi a možná že i obyčejné pozemšťany pozorují, třeba z objektu UFO. To jsou však jen hypotézy...

4 fotky
Žena jménem Lisa Tenny (40) však tvrdí, že má s mimozemšťany velké zkušenosti, dokonce ji prý unesli. V televizním rozhovoru pro EMN popsala, jak mnohokrát v noci mimozemšťané přišli do jejího pokoje skrz zeď a odnesli ji pryč do kosmické lodi.

"Považuji je za svou rodinu," říká Lisa. "Existuje však celá řada různých mimozemšťanů, někteří jsou příjemní, jiní nepřátelští," doplňuje Američanka s tím, že ji tyto bytosti unášejí z domu již od jejích šesti let. A tak se za tu dobu prý setkala i s velmi nepříjemnými zážitky, třeba se znásilněním. "Některé zážitky byly velmi agresivní. Nebylo to emocionální spojení. Bylo to jako znásilnění a neměla jsem z toho dobrý pocit."

Lisa mimozemšťany popsala jako vysoké dlouhé bytosti, které září světélky. Mají hlavu, dvě ruce, dvě nohy a genitálie jako člověk. Zároveň prý mají obrovské oči.

Autor: niž

Diskuze