Tamara Klusová s dcerami
Má v tom jasno

PŘEKVAPIVÁ ZPOVĚĎ: Manželka Tomáše Kluse šokuje vyjádřením o porodu! Je to vážně normální?

Minulý týden přivedla Tamara Klusová (29) na svět třetího potomka zpěváka Tomáše Kluse (31). Až teď ale popsala vlastní pohled na porod, který by dle jejího názoru měl proběhnout přirozenou cestou. Souhlasíte s jejím vyjádřením?

7 fotek
Tamara Klusová a Tomáš Klus prožívají jedny z nejšťastnějších okamžiků v životě. Minulé úterý se rodinka rozrostla již o třetího člena - dceru Jenovéfu. Josefínka a Alfréd se tak dočkali dalšího sourozence a celá rodina září štěstím.

Zpěvák se svojí ženou se netají tím, že vyznávají velmi klidný až duchovní způsob života, spojený s přírodou a vším, co patří k přirozenému chodu lidského bytí. A s tím souvisí i to, že by Tamara jen tak nedopustila, aby její děti přišly na svět jinak, než tou nejpřirozenější cestou. Porod do vody se sice nekonal, avšak mladá maminka je jednou z těch, co rozhodně nepovažují porod za trest a utrpení.

„Mým největším přáním je, abychom se my, ženy, neokrádaly o naši přirozenost a o tu nejdokonalejší dovednost, která je v nás po staletí a tou je přivádět život na svět.
Vážím si toho, jak daleko jsme jako lidi došli. Co všechno dnes už jako lékaři dokážeme zachránit. A stejně tak se děsím toho, kam se v mnoha ohledech řítíme a co všechno dokážeme pokazit. Vím... Vše musí být v rovnováze. Já jen nějak mam touhu napsat nám Ženám...
Že není většího zázraku než té chvíle, kdy se skrze nás narodí nová bytost... Kdy ji poprvé spatříme. Kdy jsme v té největší fascinaci a koupeme se v oceánu bezpodmínečnosti, lásky a totálního štěstí. A klademe si otázku, jak je to vůbec možné, že jsme tohle dokázaly?
Neokrádejme se prosím o to, být součástí a být přítomny toho momentu. Kolikrát za život to smíme prožít? Jednou? Dvakrát? Třikrát? Když nebudeme tuto přirozenost předávat našim dcerám, ztratíme jí zcela...,“ apeluje na ostatní budoucí matky žena oblíbeného zpěváka. Souhlasíte s ní, nebo vám porod metodou císařského řezu připadá také přijatelný?


Tomáš Klus se svlékl! To koukáte!

Autor: bin

Diskuze