Lucie Bílá - 1
Zdroj: Profimedia
Jak na tom je?

PŘEKVAPIVÁ ZPOVĚĎ: Lucie Bílá poprvé promluvila o plastikách! Má za sebou nějaký zákrok?

V dnešní době nejsou plastické operace nic výjimečného. Zvláště, pokud žena nepatří zrovna mezi dvacítky. A tak se jistě nejeden fanoušek zamyslel nad tím, jak je na tom s plastikami Zlatá slavice Lucie Bílá (51). Nechala do sebe už „říznout“?

9 fotek
Lucie Bílá patří k těm ženám, jejichž vzhled se s věkem zatím příliš nemění. Lucka ve dvaceti, třiceti, čtyřiceti, nebo teď s obávanou padesátkou? Pořád téměř stejná! Jenže chtě nechtě, se zub času dříve nebo později projeví na každém. A tak se nabízí otázka, jestli si je toho Slavice sama vědoma a podnikla už v tomto směru nějaké kroky?

„Zatím jsem nic takového nepodnikla. Mám před tím trochu respekt, protože mám přece jen strach, co by to se mnou udělalo. Jsem pro to, aby se s tím pleť poprala sama, ať se to vyvíjí přirozeným způsobem; a nějaké radikální zákroky, které se nedají změnit, toho se bojím,“ prozradila pro časopis Sedmička stále skvěle vypadající zpěvačka.

Lucie evidentně preferuje přirozené stárnutí, na rozdíl od řady jejích vrstevnic i mladších žen ze světa showbyznysu. Jestli je to dobře, nebo ne, posoudí každý sám. Zpěvačka to ale stejně nepotřebuje, na svůj věk vypadá stále skvěle a i fyzičku má díky neustálému koncertování a náročným vystoupením perfektní. Zkrátka je to taková mladší, česká verze Madonny.
 

Autor: bin

Diskuze