Devon Murray - 1
Zdroj: Profimedia
Šokující zpověď

Devon Murray z Harryho Pottera šokoval fanoušky: Film mi zničil život a pomýšlel jsem na sebevraždu!

Představitel Seamuse Finnigana se odvážil promluvit veřejně o svých dlouholetých psychických problémech a nabádá lidi, aby se nebáli o svých problémech mluvit.

3 fotky
Devon Murray (27) na svůj twitterový účet napsal, že v tichosti už deset let bojuje s depresemi, ale vše se zlomilo až letos, kdy psychické problémy vyústily v myšlenky na sebevraždu. Byl to pro něj impuls, jenž ho přiměl o tom už promluvit.

Herec zmínil, že na natáčení fenoménu a celosvětově oblíbené fantasy ságy nevzpomíná zrovna v dobrém, protože už jako malý kluk musel opustit kvůli natáčení svou rodinu i přátele a žil bez svých nejbližších jedenáct let v Londýně, kde vzniklo osm filmů.

Důsledkem stresu bylo také i dočasné ochrnutí poloviny tváře, což jako mladý kluk těžce nesl, téměř nevycházel ven a spousta scén musela být z 5. série vystřižena, a proto se rozhozdl na svět filmu úplně zanevřít.

Ne náhodou si ke své zpovědi vybral Světový den duševního zdraví a na Twitteru dále nabádá další lidi, aby se otevřeli a nebáli se o tom mluvit s lidmi. Což je i vzkaz pro jejich blízké, aby daIi najevo svůj zájem, snaží se nyní Davon šířit osvětu.

Odezva na sebe nenechala dlouho čekat, jeho účet se zaplnil reakcemi fanoušků a následovníků, kteří děkovali za podporu s bojem vlastních duševních problémů a získali větší odvahu k jejich řešení.

Autor: ham

Diskuze