Překvapení v nedělní Tváři: Jaké speciální vystoupení vás čeká a kdo bude v porotě? - 1
Zdroj: TV Nova
Pink se vrací

Překvapení v nedělní Tváři: Jaké speciální vystoupení vás čeká a kdo bude v porotě?

Už v neděli vysíláme devátý díl show Tvoje tvář má známý hlas. Mimo perfektních vystoupení osmičky soutěžících, kteří pilně trénují ze všech sil, budou mít diváci možnost vidět i jedno speciální číslo.

4 fotky
O toto číslo se postará porotkyně show Tvoje tvář má známý hlas Iva Pazderková. Ta se předvede jako oblíbená zpěvačka Pink. Nepůjde ovšem jen o zpěv. Iva Pazderková bude během vystoupení viset několik metrů nad zemí zavěšená pouze ve speciálních šálách.

„Budu dělat akrobacii na šále, a to bez jištění. Opět si tak zkusím, jaké je to být zase soutěžící,“ prozradila Iva Pazderková. Mimo tohoto skvělého vystoupení se diváci můžou těšit i na Zdeňka Piškulu, který bude hostem poroty.

Televize Nova vyslyšela prosby diváků a fanoušků a připravuje hned dva koncerty fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas. Diváci si naživo vychutnají úžasné proměny svých oblíbených hvězd a jejich skvělé výkony napříč všemi třemi řadami pořadu. Koncerty proběhnou v sobotu 10. června 2017 od 14:00 a od 18:30 v pražské O2 areně. Více informací na Nova.cz

Tvoje tvář má známý hlas už v neděli od 20:20 na Nově.

TEST: Jste pozorným divákem Tváře?
TVOJE TVÁŘ: Hana Zagorová osobně učila Aleše Hámu!

Autor: niž

Diskuze