Daniel Hůlka
Zdroj: Profimedia
Gratulujeme!

PŘEKVAPENÍ: Daniel Hůlka se tajně oženil! Neuvěříte, jak svatba probíhala

Zpěvák Daniel Hůlka (49) se tajně oženil! Vzal si svoji o třiadvacet let mladší partnerku Barborou Klementovou (26), s níž čeká prvního potomka.

5 fotek
Daniel Hůlka už snad ani nemůže být šťastnější! Prožívá ty nejkrásnější chvíle v životě, a to díky své nové lásce. Krásnou Barboru si vzal v Las Vegas, a to přímo u svatebního okýnka, ke kterému přijeli v autě a nechali se oddat přímo v něm.

Oba si totiž prý nepotrpí na klasické svatby a navíc mají rádi cestování. A tak se rozhodli spojit příjemné s užitečným a vypravili se do města hazardu, kde si svatební den užili podle svých představ. „Jedním z důvodů, proč se tak rozhodl, byl i ten, že poprvé měl s Libuškou Vojtkovou velkou svatbu, a stejně to nevyšlo,“ prozradil Blesku zdroj z Hůlkova okolí.

Barbora je krásná brunetka, která je navíc i chytrá. Vystudovala překladatelství na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy a pracuje v cestovní agentuře. Je vidět, že si Hůlka uměl vybrat! S Bárou se seznámil již před rokem a půl na koncertě, kde si padli do oka a začali si psát. Zprávy posléze přerostly v milostný vztah.

Autor: niž

Diskuze