Baba Vanga
Zdroj: Twitter
Další proroctví

Předzvěst Baby Vangy se naplňuje: Před 40 lety řekla, jaká hrůza čeká svět v roce 2018. Už je to vážně tady!

Věštkyně Baba Vanga předpověděla tisíce událostí týkajících se celého světa, které se postupně naplňují. O to děsivější je, co předpověděla na tento rok a jak moc to skutečně odpovídá realitě.

Bulharská věštkyně Baba Vanga je takový druhý Nostradamus. Spoustu jejích předpovědí se s uplynulými roky skutečně událo, nebo se k nim teprve schyluje. Stejně tak jako to, co předpověděla pro tento rok.

Podle serveru TheLadBible v roce 1979 řekla spisovateli Valentinu Sidorovovi, že za necelých 40 let ovládne svět Rus jménem Vladimir. „Všechno se začne rozpadat, jako by to byl led. Jen jedno zůstane nedotčené - Vladimirova sláva, která přinese mnoho obětí. Nikdo nemůže zastavit Rusko,“ měla údajně vyřknout známá věštkyně pro svět velmi krutý ortel.

A co to znamená? Těm bystřejším patrně došlo, že svět má ovládnout současný ruský prezident Vladimir Putin (65)! A kdo alespoň okrajově sleduje politické dění, tak dobře ví, že v neděli 18. března si Rusové zvolili právě staro-nového prezidenta Vladimira Putina. Což je i mimochodem dobrý politický kamarád našeho pana prezidenta Miloše Zemana (73), který také byl nedávno opět zvolen na dalších pět let do prezidentské funkce.


 Jaký bude rok 2018? Odhalte, co vás čeká MĚSÍC PO MĚSÍCI

Autor: bin

Diskuze