Jiří Pomeje s manželkou
Zdroj: Profimedia
Nevrátila se

PŘEDVÁNOČNÍ DRAMA nemocného Jiřího Pomeje: Zmizela mu manželka!

Jiří Pomeje (52) zažívá nejnáročnější chvíle života. Přísnou hladovkou se snaží vyléčit z rakoviny. Do toho se ale stala další věc, která nemocnému herci rozhodně nepomohla... Ztratila se mu žena Andrea (29)! Co se stalo?

7 fotek
Herec a dabér Jiří Pomeje bojuje se zákeřnou rakovinou hrtanu. A protože se rozhodl zvolit alternativní metodu léčby pomocí známé hladovky, moc energie mu po více jak 30 dnech bez jídla nezbývá. Hororová noc proto pro něj musela být ta ze soboty na neděli, kdy mu zmizela manželka Andrea a dlouhé hodiny byla nezvěstná. Nakonec se sice objevila, ale stres, který kvůli tomu Jiří zažil, mu určitě v jeho stavu nepomáhá.

Jiří Pomeje odjel na víkend spolu s manželkou Andreou do Špindlerova mlýna, kde byla oficiálně zahájena zimní sezóna. A tak dostala jeho žena příležitost jako dýdžejka hrát v místním vyhlášeném klubu pro natěšené celebrity a další smetánku. Kvůli svému stavu ale s Andreou do klubu nešel. Zůstal na hotelovém pokoji a věděl, že se má jeho žena vrátit kolem sedmé ráno. Když se ale ráno probudil, Andrea nikde nebyla. „Snažil jsem se jí dovolat, ale má vypnutý telefon. Nevím, kde je a co se mohlo stát,“ strachoval se podle Expres.cz na hotelové recepci zoufalý Pomeje.

„Odešla půl hodiny před půlnocí a do teď se nevrátila. V Silveru (klub) měla hrát od jedné ráno,“ uvedl herec věci na pravou míru. A tak se i přes svůj špatný zdravotní stav vydal do mínus šesti stupňů hledat svoji ztracenou ženu. Ještě kolem poledne byla nezvěstná. Nakonec vše ale dobře dopadlo a Andrea se našla. Okolnosti jejího zmizení ale nejsou známé, a tak si lze jen domýšlet, co Andreu, která je nemocnému Jiřímu v těžkých chvílích velkou oporou, tolik zdrželo.

Jiří Pomeje bojuje od začátku letošního roku se zhoubným nádorem hrtanu. Po sérii 33 ozařování mu lékaři oznámili, že nález z hlasivek bohužel nezmizel a bude muset na drastický chirurgický zákrok, po kterém by ztratil svůj charakteristický hlas. To Pomeje razantně odmítl a rozhodl se vyzkoušet alternativní metodu, kdy musí 42 dní držet přísnou hladovku a smí pít jen vodu, bylinné čaje a půl litru zeleninových šťáv denně. Jak úspěšná byla jeho samoléčba bude tedy jasné už za devět dní!
 

10 největších mýtů o rakovině: Kterým věříte?
RAKOVINA! Kde útočí nejčastěji?

Autor: bin

Diskuze