Shannen Doherty
Zdroj: Profimedia / instagram
To je strašné

Shannen Doherty ukázala vypadávající vlasy: Rakovina je s vámi navždy! přiznává herečka

Shannen Doherty (46), která si ve slavném seriálu Beverly Hills zahrála krásnou Brandu, promluvila o své rakovině a zveřejnila srdcervoucí fotografii.

24 fotek
Herečka Shannen Doherty, kterou si mnozí pamatují jako Brandu Walshovou ze seriálu Beverly Hills 90210, trpěla dlouhou dobu rakovinou prsu. V té době přišla i o svou krásnou hřívu, kterou ji v minulosti mnozí mohli jen závidět. Před časem se z rakoviny vyléčila a nyní promluvila o těžké léčbě.

"Tahle fotka je pro mne velmi osobní. Zrovna jsem začínala s chemoterapií. Používala jsem studené obklady hlavy v naději, že mi nevypadají vlasy. Konečným výsledkem byly chomáče vlasů v mých rukách. Bylo mi zle, měla jsem pocit, že ztrácím sama sebe. Získávala lidi a ztrácela lidi. Byla silná i slabá. Cítila jsem se ošklivá, ale zároveň uvnitř krásnější než kdykoliv předtím. Vzpomínám si na to, jako by to bylo včera, jako by to bylo před minutou,“ napsala herečka na svůj facebookový profil a zveřejnila srdcervoucí fotografii, z které její bolest přímo čiší. Drží na ní obrovské chomáče svých vlasů.

„Rakovina má mnoho fází. Šok, popření, přijetí, hněv, odpor, boj, strach, přijetí, hezký pocit. Odpuštění. Dokonce i pak pokračují další fáze. Rakovina je s vámi navždy. Ti, kteří to zažili, vědí, že i poté, co jste jí nakopali zadek, bude už navždy ovlivňovat zbytek vašeho života v dobrém i špatném. Vaše emoce jsou stále jako na horské dráze. Stále potřebujete podporu a lásku. Neustále potřebujete podporu a lásku,“ pokračovala Shannen Doherty. Nyní už herečce vlasy dorůstají a opět jí to velmi sluší. Tak snad se zákeřná nemoc už nikdy nevrátí!

Autor: mk

Diskuze